مهندس محمد رضا ابراهیمیان 09126855163

تحقیق و توسعه و تولید سفارشی و اختصاصی انواع مرکب های چاپ، رنگ و کوتینگ بنا بر نیاز مشتری
 
داخلی سازی فرمولاسیون مرکب چاپ
ساعت ٧:٥٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۸/۳٠  

به نام خدا

هنگام فرمول نویسی یک مرکب چاپ جدید،نیاز به تست ها وآزمون و خطا های زیادی است.تا یک فرمول با کیفیت و مقرون به صرفه که تمام نیازهای مشتری راپاسخ می دهد ،بدست آید.

در این هنگام شاید حواس فرمولاتور به استفاده از مواد اولیه داخلی در هنگام فرمول نویسی نباشد.ولذا بعدا تامین مواد اولیه آن بسختی انجام  شود.

و از طرف دیگر،در حقیقت هرچه مجموعه تولیدی تلاش می کند و تولیدش را بالا تر می برد،مصرف آن مواداولیه خارجی بیشتر می شود. و سود بیشتری نصیب  آن شرکت خارجی می شود.ودر حقیقت کل شرکت نوکر بی مزد و مواجب آن شرکت خارجی می شود.و دلار بیشتری از کشور خارج می شود.

فلذا باید هنگام فرمول نویسی حتی الامکان از مواد داخلی استفاده کرد.تاباعث رونق بیشتر صنعت کشور شود. واز  بحران ها و تحریم ها هم راحتتر بتوان عبور کرد.

در ابتدا ممکن است این کار سخت و نشدنی بنظر برسد. ولی اگر فرمول نویس مرکب سعی کند ،همان زحمتی را که برای استفاده از مواد خارجی میکشد .برای مواد داخلی صرف کند. مطمئنا جواب می گیرد.

بیشتر اوقات فرمول نویس با چند بار درخواست نمونه از تولیدکننده داخلی، و تبادل اطلاعات با او، می تواند نمونه اختصاصی مربوط به  خود را از تولید کننده دریافت کند.

وازآن لحظه به بعد تلاش و فروش بیشتر سود بیشتری هم به آن تولید کننده داخلی می رساند.و باعث رونق و اشتغالزایی در کشور می شود.

باارزوی موفقیت برای شما

ابراهیمیان