مهندس محمد رضا ابراهیمیان 09126855163

تحقیق و توسعه و تولید سفارشی و اختصاصی انواع مرکب های چاپ، رنگ و کوتینگ بنا بر نیاز مشتری
 
اهمیت لباس های روشن در منزل و خانواده
ساعت ۳:٠٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/۱٠/٢  

به نام خدا

درسیستم اسلام دستوراتی که داده شده است نوعی گوهر چینی از هستی است . واستفاده از این دستورات دارای هزینه ی بسیار کم، و سود و بهره وری  بسیار بالایی است.و اسلام ، در ذات خود نوعی  پیشگیری را اصل کار قرار داده است .

یکی از مکان هایی که مسلمانان و ایرانیان وقت زیادی را در آن می گذرانند .کانون گرم و پررونق خانواده است.

و یکی از این موارد توصیه  در اسلام ، استفاده از رنگ های سفید، زرد و سبز در پوشاک است. خوب طبیعی است در زمان حاضر تنوع رنگی زیادی در لباس ها مشاهده می شود.و نمام اعضا ء خانواده ناگزیرند برای پوشاندن خود و محافظت در برابر گرما و سرما ،لباس بخرند.حال اگر همگی این دستور اسلام را مد نظر قرار بدهند ،و رنگ پوشاک را سفید ،زرد ، سبز و یا ترکیبی از این ها قرار دهند.هنگامی که در منزل و یا در بیرون این لباس هار را می پوشند.یک فضای بسیار شاد و مفرح و زیبایی بوجود می آید.

در این منزل ،افسردگی و غم از بین می رودو و شادی و نشاط بوجود می آید .همه در کارشان موفق می شوند . واحساس خوبی در هنگام ماندن در منزل دارتد.و با توجه به روانشناسی رنگهای سفید و زرد و سبز  ،قدرت تحلیل و هوش با لا می رود و ارامش افراد زیاد می شود.

افراد روشن ترین و زیبا ترین رنگ های مطابق فطرت را پوشیده اند. وبا آن احساس  راحتی می کنند  و جذب رنگ های تیره و ناجور  بیرون نمی شوند.وفرار از خانه کاهش می یابد.

با اینکار ،هزینه پزشکی افسردگی از بین می رود.خرید پوشاک و ست کردن بدلیل داتستن رنگ مناسب ، سریع تر و راحت تر انجام می شود.وتنوع رنگی زیادی برای این سه رنگ متصور است.که همگی شاد و زیبا هستند.

در یک دستور ساده ی اسلام منافع و برکات زیادی نهفته است که هر فردی با انجام آن شمه ای از آن را درک می کند.

پیاده سازی این دستور اسلام در خانواده و زندگی شخصی خود بسیار آسان است.کافی است از امروز به بعد بتدریج هر لباسی که می خرید از این سه رنگ باشد و بتدریج لباس های سفید وزرد و سبز خود را جایگزین لباس های تیره ی قبلی خود بکنید .

                                                                              موفق باشید

                                                                   محمد رضا ابراهیمیان