مهندس محمد رضا ابراهیمیان 09126855163

تحقیق و توسعه و تولید سفارشی و اختصاصی انواع مرکب های چاپ، رنگ و کوتینگ بنا بر نیاز مشتری
 
سیستم اسلام
ساعت ٩:۱٧ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/٩/٢٤  

به نام خدا

مجموعه آداب ،دستورات ، احکام ،باید ها و نبایدها، عبادات ،مناجات، دعا ها، روش ها، اخلاقیات و   دیگر مواردی که در  آیات فرآن و روایات و رفتار و کردار و گفتار و رهنمود های پیامبر(ص) و ائمه اطهار(علیهما السلام ) وجود داردسیستم اسلام را تشکیل می دهد.

طراح این سیستم خداوند حکیم و علیم و توانا است و ابلاغ کننده آن و توضیح  دهنده آن پیامبر (ص)و ائمه اطهار (علیهماالسلام) می باشند.و بعد از آنها علمای اسلام  به خصوص علمای گرانقدر شیعه می باشند.

در سیستم اسلام هدف این است که انسان از منجلاب دنیا و گناه و جهنم رها شود و  با انجام اعمال صالح و نیکو به دنیای صلح و آرامش و بهشت و لقای خدا برسد.

سیستم اسلام دارای زیر سیستم های زیادی است که همه به یکدیگر مرتبط هستند و عملکرد هر کدام روی دیگری اثر می گذارد.این سیستم چون توسط حرفه ای ترین طراح سیستم در هستی ، یعنی خداوند طراحی شده است ،مو لای درزش نمی رود و در همه شرایط جواب می دهد.وهیچ کس نمی تواند این سیستم را از کار بیندازد . چون کسی در برابر خداوند ،عددی حساب نمی شود.

این سیستم دارای ظاهری و باطنی است و مانند یک خیمه است که در وسط آن ستون محکم و استوار و خلل ناپذیر توحید ، قرار دارد.و تمام ستون های و تیرک ها و قسمت های دیگر به این ستون توحید تکیه دارند.

انسانها با پذیرش این سیستم و انجام اعمال و دستورات این سیستم در حقیقت حول ستون توحید همچون کعبه می گردند.وهرچه زمان می گذرد و بیشتر تلاش می کنند ،مرتبا از لایه ها ظاهری می گذرند وبه لایه های یاطنی تر می رسند.و هر چه می گذرد فاصله و شعاع گردش آنها حول محور توحید کمتر و کمتر می شود. وبه خدا نزدیک تر می شوند.

طراحی این سیستم به گونه است که تمام زیر سیستم ها به گونه ای عمل می کنند که فرایند چرخش حول محور توحید و خداوند را آسان تر وراحت تر می کنند. و فرد سبکبار تر  و سهل تر حول این محور می چرخد.

در این سیستم حتی کوچکترین مسائل و زیر سیستم ها طراحی شده و به انسانها گفته شده است. تا براحتی بتوان به بهشت و خدا رسید.این سیستم شما را به نور و پاکی و بهشت و محبت و لطافت و ارامش ،می رساند.

نمونه هایی از زیر سیستم های اسلام که باز هرکدام، خودشان زیر سیستم هایی دارند آورده شده است:

سیستم خانواده

سیستم اقتصاد

سیستم عبادت

سیستم سیاست

سیستم مدیریت

سیستم تغذیه

سیستم پوشاک

سیستم رنگ لباس

سیستم  صله رحم

سیستم تربیت

سیستم همسایه داری

سیستم جهاد و تلاش

سیستم تقسیم بندی اوقات شبانه روز

سیستم برنامه ریزی

سیسنم اخلاق

سیستم احکام

سیستم مناجات

سیستم واجبات

سیستم مستحبات

سیستم اسلام به ذات خود نقصی ندارد  و کامل است اگر اشکالی هست از نشناختن صحیح این سیستم توسط ما و عمل نکردن به ان است.

البته باید دقت کرد که این سیستم رقیب و دشمنی یه نام سیستم شیطان دارد .

هدف سیستم شیطان غوطه ور کردن آدمیان در دنیای کثیف و گناه وجهنم و دوری از خداوند  است. این سیستم سعی می کند انسان ها را از چرخش حول محور توحید و اسلام باز بدارد ویا فرایند چرخش آنها را کند تر کند.این سیستم شما را به تاریکی و ظلمت و کثافت و پلیدی و پوچی می رساند.

باید دقت کرد که سیستم اسلام و توحید ماهیتا با سیستم شیطان سازگار نیست .چون دو هدف کاملا متضاد را  دنبال می کنند.

یعنی هرچه شما سیستم و زیر سیستم های شیطان را از زندگی خود دور کنید وسیستم و زیر سیستم های اسلام را در زندگی اتان پیاده کنید موفقترید و به خدا نزدیکتر می شوید . این روند تا پایان عمر و لحظه مرگ ادامه دارد.

                                                                                           موفق باشید

                                                                       مهندس محمد رضا ابراهیمیان