مهندس محمد رضا ابراهیمیان 09126855163

تحقیق و توسعه و تولید سفارشی و اختصاصی انواع مرکب های چاپ، رنگ و کوتینگ بنا بر نیاز مشتری
 
پر رونق سازی و جذاب سازی خانواده
ساعت ۱٠:٢٤ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/۸/٢٦  

به نام خدا

در زمان حاضر دیگر به شکل سنتی سابق، نمی توان خانواده را مدیریت کرد. در دنیای حاضر خانواده همچون نهاد وسازمانی است که در جوار دیگر نهاد های جامعه قرار گرفته است. و اعضای خانواده هنگام بیرون رفتن از منزل ،جذابیت ها و شعارها و مسائل گوناگونی را می بینند. که ممکن است روی آنها اثر مثبت و یا منفی بگذارد.در حقیقت  خانواده باید بتواند با جذابیت هاو تنوع بیرون رقابت کند.تا بتواند به هدفش که ،آسایش و آرامش همسران وفرزندان وتربیت نسل آینده است برسد.

در این شرایط سخت ،تمام اعضاء خانواده و بویژه پدر و مادر باید بکوشند تا فضای خانواده فوق العاده جذاب و راحت و شاد باشد.تا در مقایسه با بیرون نهاد خانواده بتواند رقابت کند.

بسیاری از خواسته های منطقی و شرعی و عرفی را می توان در خانواده برآورد ه کرد. بگونه ای که فرزندان دیگر نبازی به برآوردن پرمخاطره آن، از بیرون  پیدا نکنند.

مثلا خانواده، تفریحات دسته جمعی و خانوادگی را در برنامه هایشان بگنجانند.  تا محیطی شاد ایجاد کنند.

یا مثلا با خرید کامپیوتر در منزل، آنها را از رفتن به گیم نت بی نیاز کنند.

یا با خرید بازی ها و سی دی های مجاز  وآموزشی ،و قت انها را پرکنند.تا سراغ موارد غیر مجاز نروند.

یا با خریدن البسه شاد و رنگهای روشن در منزل،حس پوشاک جدید انها را ارضاءکنند.

تاجذب مدل های نا پسند بیرون نشوند.

یا با رفتن به اماکن مذهبی و زیارتی و صرف غذا در بیرون ،وقت انها رادر محیط های مذهبی پر کنند . تا از شرکت در مجالس گناه بی نیاز شوند.

در زمان حاضر اگر شما تلاش نکنید و خانواده اتان را جذاب و پر رونق نکنید .دیگران اینکار را برا ی شما انجام می دهند .و اعضاء خانواده شما را جذب خودشان می کنند. که ممکن است نیت سوء و ناپاکی داشته باشند. و ضربات جبران ناپذیری به شما بزنند.

موفق باشید

محمد رضا ابراهیمیان