مهندس محمد رضا ابراهیمیان 09126855163

تحقیق و توسعه و تولید سفارشی و اختصاصی انواع مرکب های چاپ، رنگ و کوتینگ بنا بر نیاز مشتری
 
فرایند خدا محوری
ساعت ۱۱:٤۸ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/۸/٢٠  

به نام خدا

در این شلوغی وانبوه اطلاعات و تکثر در امور  ،یافتن راه زندگی و هدف خلقت واقعا مشکل است . ولی  هنر زندگی در این است که در بین انواع مشکلات وسختی ها و انواع آداب و رسوم و تفکرات و عقاید، هر طوری که هست به سمت خدارفت. ودر جوار خدا آرامش یافت .و به سلامت از دنیا و برزخ وقیامت عبور کرد.و با بهترین انسان ها در جوار قرب الهی همنشین و محشور شد .انشاء الله


خدایا تو خودت ولایت و سرپرستی ما را به عهده بگیر و ما را از این دام های انبوه که بسیار ظریف و خطر ناک هستند برهان.

فرایند خدامحوری

در این نگرش انسان رو به سوی خداوند می کند وتمام هم و غمش نزدیکی و رسیدن  به خدا می شود.وهر روز فرایند نفس و روح  و عقاید واعمال خو دش را اصلاح می کند تا پیوسته راحت تر و بهتر وایمن تر به سمت خدا برود.  و تحت سخت ترین شرایط هم دست از خدا برندارد.فرد رفته رفته
لذت مناجات الهی و گفتگو با خداوند رامی چشد و لذت می برد. ودیگر این آرامش و لذت قرب الهی را در هیچ جای  کره خاکی پیدا نمی کند .و تمام شور وشعف وانرژی خودش را از خدا می گیرد.وتبدیل به فرد پر تلاشی می شود . که خستگی در او راه ندارد. وهیچ کس را یارای مقابله با او نیست. چون خدا یار اوست .

برای اینکه انسان در تلاطم زندگی از خدا غافل نشود.باید خودش را در محدوده تقوی نگهدارد . و به حجت ها ومنابع پاک و زلال خودش را وصل کند.این منابع  حی  وزنده هستند.و طبق شرایط روز آداپته می شوند.

نمو نه هایی ار فرایند ها و منابع در ذیل آورده شدهاست که هر فردی طبق شرایط خاص خودش میتواند از آنها بهره ببرد.و با نگریستن به انها همچون فانوس دریایی راه را بیابد وخودش را در محدوده خدا محوری نگه دارد . واز طوفان دنیا و حوادث به سلامتی  عبور کند  ولحظه به لحظه خودش را به خدا نزدیک کند.

فرایند قرآن

فرایند دعا

فرایند اسماء الله

فرایند امام زمان (عج )

فرایند آقای خامنه ای

فرایند مسجد

فرایند نماز جماعت

فرایند دعای کمیل

فرایند نماز جمعه

فرایند زیارت

فرایند جلسات و سخنرانی های مذ هبی

فرایند رادیو قرآن

فرایند رادیو معارف

فرایند سایت های مذهبی و معتبر

فرایند کتب ، مجلات ، مقالات ، روزنامه و مطالب مذهبی

 موفق باشید -ابراهیمیان