مهندس محمد رضا ابراهیمیان 09126855163

تحقیق و توسعه و تولید سفارشی و اختصاصی انواع مرکب های چاپ، رنگ و کوتینگ بنا بر نیاز مشتری
 
نقش کفش کارکنان در تولید
ساعت ۱٢:٠٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/٥/٢  

به نام خدا

کفش های کار  در مدل هلی مختلفی در بازار ارائه می شود. ولی استاندارد در خیلی از آنها رعایت نمی شود. برخی از کفش ها که زیره عمدتا پی وی سی دارند .دارای چگالی و وزن بسیار بالا یی هستند و کف آن انعطا ف پذیری کمی دارد . وهنگامی که کارگر پایش را روی زمین می گذارد. نیرویی  وضربه ای از طرف پا به زمین وارد می شود.ودر عکس العمل  زمین نیز نیرویی و ضربه ای به پا وارد می کند.متاسفانه کفش های غیر استاندارد تمام نیرو را به کف پای کارگر منتقل می کندو ضربه را در خودش جذب نمی کند.ورفته رفته کف پای کارگر درد میگیرد و چگالی بالا وسنگینی نیز مزید بر علت می شود.ودرد به عضلات ساق پا و کمر می رسد.وعلاوه بر رنج جسمی باعث فشار روحی و عصبی می شود. ولذا ناچارا

توان کارگر کاهش می یابد.و تولید وبهره وری پایین می آید. وکارگر ناخود اگاه زحمت و رنجی را تحمل می کند . که مشتری بابت ان پولی نمی پردازد. متاسفانه برخی از مدیران صرفا قیمت پایین این کفش ها را در نظر می گیرند. و به افت کاری ناشی از این کفش ها توجهی ندارند.

متاسفانه در سطح شهر و جامعه نیز این موارد مشاهده می شود.و انرژی زیادی را در سطح ملی هدر می دهد.مدیران و مهندسان می توانندکفش های سبک ،راحت ،شکیل وبا کف ضربه گیرو انعطاف پذیر که از قوس پا محافظت می کند تولید کنند. و بهره وری ملی را بالا ببرند. به یاد داشته باشید پیامبر(ص) فرمود : یکی از سعادت ها داشتن کفش راحت است.      موفق باشید.