مهندس محمد رضا ابراهیمیان 09126855163

تحقیق و توسعه و تولید سفارشی و اختصاصی انواع مرکب های چاپ، رنگ و کوتینگ بنا بر نیاز مشتری
 
خانواده اسلامی
ساعت ٤:٤۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/٥/۱  

به نام خدا

در خانواده اسلامی محور زندگی توحید وخداوند است. نمام اعضاء خانواده در برابر دستورات خداوند که همان اسلام است. کاملا تسلیم هستند. واسلام و قوانین آن بعنوان زبان مشترک می باشد. ونمام امور زندگی را با معیار اسلام  می سنجند.تمام افراد خانواده خود را بنده خدا می دانند. و تماما تقوای الهی را رعایت می کنند.  تک تک افراد روح خودشان را به خداوند پیوند زده اند. واز تعامل با خداوند لذت می برند.

خوب اگر به این خانواده بنگرید می بینید با شروع اذان همه نماز می خوانند.صوت قرآن از منزل به گوش می رسد.نمام خانواده با ادب وحفظ حرمت ها با هم رفتار می کنند.منزل کاملا تمیز و مرتب است . از تمام علوم روز مانند تغذیه ،ورزش،روانشناسی ،فناوری اطلاعات ، معماری و دکوراسیون منزل، هنر آشپزی ،اصول تعلیم وتربیت  ، فنون خلاقیت، روانشناسی رنگ ها و... استفاده می کنند.

در منزل از شادترین لباس ها استفاده می کنند . ولی به محض بیرون رفتن از پوشش اسلامی  استفاده می کنند.وسلامت وامنیت خود وخانواده اشان را تامین می کنند.

اعضا خانواده باهم  به اماکن مذهبی و زیارتی می روند. به گردش و تفریح می پردازند.واز مواهب طبیعی  لذت می برند. دائم علم دین را می آموزند. و به علوم روز مجهز می شوند.

در رفت وامد ها  صله رحم می کنند. تمام همسایگان ومردم از اذار آنها در امان هستند.تمام امور اقتصادی را رعایت می کنند.ودر تمام جنبه های زندگی برنامه جامع دارند. ورو به پیشرفت هستند.

در سفرهای خارج کشور به حج وزیارت اماکن زیارتی می روند. این خانواده در تمام امور الگو هستند و کاملا با هم همامنگ هستند.با هم مشورت می کنند وبه خوشی و آبرومندی زندگی می کنند.

موفق باشید.